Gündem

Tuvalete gittiğinde mikrofonu açık kalan Ece Üner sosyal medyanın diline düştü! Babala Tv moderatörü Oğuzhan Uğur müdahale etti

Ünlü sunucu Ece Üner sosyal medyanın gündemine bomba gibi düştü.Oğuzhan Uğur'un Babala TV'de yayınlanan "Mevzular Açık Mikrofon" programına konuk olan Ece Üner'in tuvalete gittiği sırada açık kalan mikrofunu salondakileri kahkaya boğdu. Programda yaşanan anlar kısa süre için sosyal medyaya bomba gibi düşerken Twitter da TT oldu. İşte detaylar...

Oğuzhan Uğur’un Babala TV’de yayınlanan programında komik anlar yaşandı. Başarılı spiker Ece Üner, program esnasında lavaboya gitmek istedi. Mikrofonunun açık olması nedeniyle Ece Üner’in sesi yayına gitti. Duruma müdahale eden Oğuzhan Uğur’un “Arkadaşlar mikrofonu kapatır mısınız. Devamı da olacak belli ki” sözleri ise stüdyoyu kahkahalara boğdu.

Siyasi parti liderlerini YouTube kanalı Babala TV’deki Mevzular Açık Mikrofon’da konuk eden Oğuzhan Uğur, sosyal medya yasasının tartışıldığı yeni programıyla büyük ilgi gördü. Programa hukukçular, ünlü YouTuberlar ile Uğur Dündar, Okan Bayülgen, Cüneyt Özdemir, Haluk Levent, Ece Üner, Candaş Tolga Işık, Özlem Gürses konuk oldu.

TUVALETE GİDERKEN MİKROFONU AÇIK KALDI

Konuklar arasında yer alan sunucu Ece Üner’in tuvalet molası istediği anlar yayına yansıyınca ortaya ilginç görüntüler çıktı. Uğur Dündar’ın konuşması sırasında sessizce lavaboya gitmek isteyen Ece Üner’in mikrofonunun sesinin hala açık olması dikkat çekti.

OĞUZHAN UĞUR MÜDAHALE ETTİ

Yolda biriyle karşılaşan Ece Üner, konuşmaya başladı. “Tuvalete. Yok yok iyiyim. Çok iyiyim” sözleri mikrofonun fark edilip erken kapatılmasına ön ayak oldu. Sunucu Oğuzhan Uğur ise o sırada, “Arkadaşlar mikrofonu kapatır mısınız. Devamı da olacak belli ki” sözleriyle salonda eğlenceli anlar yaşanmasına sebep oldu.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu